Діяльність

На ЗАЕС підведено підсумки конкурсу «Будь інженером!»

Розмір шрифту

Скинути
24.04.2019

В культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» в урочистій обстановці були названі переможці конкурсу «Будь інженером!» З кожним роком відкритий конкурс, організований Радою молодих фахівців Запорізької АЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету станції, а з недавніх пір і Українського ядерного товариства, стає усе більш популярним серед школярів нашого міста.

З успіхом старшокласників привітали керівники Запорізької АЕС та міського управління освіти.

«Керівництво Запорізької АЕС зацікавлене в тому, щоб закінчивши школу, ви обрали для себе професії, пов'язані з атомною енергетикою, яка активно розвивається. Дуже важливо вибрати правильний життєвий шлях і спеціальність, що приноситиме вам радість, а  державі - користь. Ми сподіваємося,  що після закінчення ВНЗ ви повернетесь у рідне місто і прийдете на підприємство молодими фахівцями. Будете вдосконалюватися в професії й розвиватимете Енергодар, щоб він був привабливим для молоді», - підкреслив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

За підсумками конкурсу абсолютними переможцями, які взяли участь у конкурсі з математики, фізики та хімії і набрали максимальну кількість балів стали: 1 місце - Володимир Белозьоров (Енергодарський навчально-виховний комплекс №5), 2 місце  - Іван Цукіло (Енергодарський багатопрофільний ліцей), 3 місце - Андрій Малихін (Енергодарський навчально-виховний комплекс №1).

У номінації «Кращий з математики» 1 місце посів учень Енергодарського багатопрофільного ліцею Ілля Пекарук.

«Кращою з фізики» стала учениця Енергодарського багатопрофільного ліцею Олеся Марініч, а в номінації «Кращий з хімії» - учень ЕНВК №5 Данііл Лєбєдєв.

Всі переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів конкурсу.

За роки проведення конкурсу у ньому взяли участь близько 600 учнів, 97 - стали переможцями. Цього року у конкурсі змагалося 70 школярів Енергодарських шкіл, які продемонстрували свої знання з точних наук - математики, фізики та хімії.