Діяльність

Енергоатом приєднався до національного проекту «Місто Професій»

Розмір шрифту

Скинути
13.05.2019

Національній мандрівній проект «Місто Професій» вшосте стартував у Києві. Цього року до участі в освітньому фестивалі вперше приєднався НАЕК «Енергоатом», ставши одним з партнерів проекту «Місто Професій». 12 травня 2019 року в столичному парку ім. Т. Г. Шевченка діти та дорослі мали змогу дізнатись, що ж це за професія «інженер-атомник», поспілкуватись з представниками Енергоатома та отримати корисні «атомні» сувеніри на згадку.

Цьогоріч проект «Місто Професій» зібрав дуже багато учасників. А сам парк ім. Шевченка на один день перетворився на окреме імпровізоване містечко професій, при вході до якого кожна дитина, яка бажала взяти участь у заході, отримувала спеціальний паспорт, з яким йшла «влаштовуватись на роботу». Отримавши короткий майстер-клас від дорослих професіоналів, діти на кожній локації потенційного роботодавця виконували своє завдання-роботу. По закінченні отримували відповідний запис у паспорті та символічну винагороду.

До намету Енергоатома, протягом всього часу фестивалю, вишиковувалась чимала черга з дітей та дорослих. Ще б пак! Адже співробітники Енергоатома не тільки цікаво розповідали про те як працюють атомні електростанції України, але й проводили пізнавальні вікторини з призами, а ще запрошували на прогулянку по Запорізький, Рівненській Южно-Українській та Хмельницькій АЕС за допомогою окулярів віртуальної реальності.

«Місто Професій» - наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні участь в якому можуть брати діти віком від 3 до 18 років. Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу. Проект протягом року мандрує різними містами України та дозволяє дітям спробувати себе у різних професіях. Старт проекту, за традицією, відбувається у Києві - а далі поїде по всій країні.

Метою заходу є прагнення забезпечити дітям можливість свідомого вибору. Коли людина займається улюбленою роботою вона виконує її більш якісно та налаштована на кращий результат. Таке відношення до своєї роботи, на думку організаторів «міста Професій», буде підвищувати загальний рівень життя у державі.

«Найважливішим є те, що всі партнери-представники професій дійсно люблять свою справу й з величезним задоволенням демонструють переваги своєї роботи, а це формує у дітей власне правильне уявлення про майбутню професію. Ми раді, що цього року до нас приєдналось така потужна компанія як НАЕК «Енергоатом». Це вперше в нашому проекті! Впевнена, що саме завдяки таким партнерам-учасникам діти будуть більше цікавитись наукою. Наша мета – країна щасливих та свідомих особистостей, які роблять свій внесок у розвиток України, сумлінно та із задоволенням займаючись улюбленою справою», - зазначила ідеолог проекту, засновник міжнародного ділового журналу «Community» Тетяна Люлька.

Вперше такий захід відбувся у 2014 році та охопив 12 міст України, учасниками стали 40 тисяч дітей. Вже в 2015 році вдалось залучити 25 міст і 98 тисяч учасників. У 2016 р. кількість учасників збільшилася до майже 350 тис. дітей. У 2018 р. на фестивалі було представлено 70 різних професій, які мають попит на ринку праці, а учасниками проекту стали понад 400 тис. дітей у 29 містах України. У 2019 році «Місто Професій» планує розширити географію до 50 міст і залучити до участі майже мільйон дітей.