Діяльність

На Рівненській АЕС визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників

Розмір шрифту

Скинути
22.04.2019

На Рівненській АЕС визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників, які представлятимуть підприємство на ХІ галузевому конкурсі Енергоатома.

Щорічний конкурс проходить традиційно за двома напрямками – виробничим та соціально-профспілковим з метою пошуку нових шляхів оптимізації виробничого процесу, стимулювання ініціативи, розкриття науково-технічного потенціалу та підвищення загального рівня знань молодих працівників РАЕС.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 11 молодих працівників цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ), турбінних цехів (ТЦ) №1 та №2, хімічного цеху (ХЦ), служби аналізу безпеки (САБ), служби налагоджування та випробувань устаткування, професійно-технічного училища Рівненської АЕС.

Оцінювало роботи конкурсантів компетентне журі: заступник головного інженера з модернізації та управління ресурсом Сергій Григораш, начальник ХЦ Анатолій Тихомиров, начальник відділу аналізу та супроводу звітів з безпеки САБ Сергій Гуцало, начальник зміни ЦТАВ Богдан Шмигельський, заступник голови Первинної профспілкової організації електростанції Тетяна Васильєва та заступник голови Організації молоді ППО РАЕС Анна Кужелєва.

Учасники презентували власні теми та захищали їх згідно з умовами конкурсу, відповідаючи на додаткові питання членів конкурсної комісії. Як зазначив Сергій Григораш, такі конкурси дуже важливі, адже вони підтримують потрібний тонус молоді в колективі з точки зору освоєння технологій, впровадження нових пропозицій, покращення виробничого процесу.

За результатами оцінювання в категорії «Виробничий напрямок» перше місце здобула робота інженера ЦТАВ Дениса Молчановича «Використання технології TNTv в АСУ ТП», друге місце посіла робота оператора спецводоочистки ХЦ Романа Годунка «Екологічний принцип з мінімізації утворення радіоактивних відходів на АЕС» та третє місце присуджено роботі інженера САБ Андрія Карповича «Обґрунтування ефективності використання ГЦН при аваріях з виникненням парової подушки в РУ енергоблоку №2».

Переможець конкурсу за виробничим напрямком Денис Молчанович працює на РАЕС з 2015 року та вперше бере участь у такому заході. «Я обрав дану тему, адже брав активну участь в впровадженні системи аварійного та післяаварійного моніторингу на енергоблоках РАЕС і, на мою думку, її потенціал був не до кінця розкритий. В зв’язку із запланованою реконструкцією блоку №4 хотів запропонувати варіанти модернізації існуючої інформаційно-обчислювальної системи. Намагатимусь гідно представити свою роботу на всеукраїнському конкурсі та довести, що такі системи потрібні до впровадження», - наголосив переможець.

Автором кращої доповіді соціально-профспілкового напрямку на тему «Іміджеві заходи РАЕС – HR та PR аспекти» став представник ТЦ-1, голова ОМ ППО РАЕС Євгеній Бураков. Як зазначив молодіжний лідер, іміджеві заходи атомно-енергетичного комплексу важливо розвивати – вони сприяють розвитку корпоративної культури як підприємства, так і Компанії в цілому.

Призери будуть нагороджені одноразовою грошовою премією та представлятимуть РАЕС на всеукраїнському конкурсі серед молодих енергетиків НАЕК «Енергоатом», який відбудеться на початку червня у Києві.