Діяльність

Випускники профільних вузів поповнюють ряди працівників ЗАЕС

Розмір шрифту

Скинути
25.07.2016

З кінця червня Запорізька АЕС традиційно приймає поповнення кадрів. Випускники профільних вузів поступово проходять співбесіду в управлінні кадрів (УК) і оформляють заяви на працевлаштування.

У цьому році планується прийняти на роботу близько 40-ка молодих фахівців - випускників Київського політехнічного інституту, Одеського політехнічного університету та Запорізького національного технічного університету. Вони поповнять колективи експлуатаційного підрозділу, електроцеху, енергоремонтного підрозділу, хімцеха та інших служб.

«Це ті хлопці, з якими ми давно знайомі, колективи цехів їх чекають як своїх, - говорить заступник начальника УК Павло Мішин. - На переддипломній практиці ми вже приймали рішення, куди вони будуть працевлаштовуватися в залежності від їх переваг і наших потреб. Тому на останній співбесіді лише робляться останні штрихи в розрізі наявного переліку відкритих вакансій. Відповідно йде оформлення туди, де максимальна потреба в молодому фахівцеві».

Цього року станція очікує молодих фахівців з числа тих, з якими були укладені договори. Також, планується укладати трудові договори і з тими випускниками профільних спеціальностей, що не навчалися за квотою ЗАЕС, але зацікавлені в роботі на атомній станції і на останніх курсах зверталися з проханням про працевлаштування. «Ми з ними проводили співбесіду, вони успішно виконували навчальну програму, тому за них можемо поручитися», - зазначає Павло Мішин.

В процесі оформлення на роботу в порівнянні з попередніми роками нічого не змінилося. Трудовий шлях на ЗАЕС у молодих фахівців, як правило, починається з основ.