Діяльність

Трейдинг

Розмір шрифту

Скинути

Контактні дані:

Поштова адреса ВП «Енергоатом-Трейдинг» ДП «НАЕК «Енергоатом»: Україна, 01054, м. Київ, вул.  Бульварно-Кудрявська, б. 24

Генеральний директор ВП «Енергоатом-Трейдинг» ДП «НАЕК «Енергоатом»: Бедін Сергій Володимирович

Телефон для звернень: (044) 277-79-73

Адреса електронної пошти: energosales@atom.gov.ua

 

З 1.07.2019 в Україні запроваджено новий ринок електричної енергії.

Згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії», Компанія в особі ВП «Енергоатом-Трейдинг» здійснює діяльність з купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку, ринку допоміжних послуг та за двосторонніми договорами.

Протягом першого року функціонування ринку електричної енергії Компанія зобов’язана, відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», здійснювати продаж електричної енергії на ринку «на добу наперед» у розмірі, що становить не менше 10 % місячного обсягу відпуску електричної енергії за відповідний період попереднього року.

Продаж електричної енергії за двосторонніми договорами Компанія здійснює на електронних аукціонах відповідно до статті 66 Закону України «Про ринок електричної енергії».

На виконання спеціальних обов’язків із забезпечення доступності електричної енергії для населення, закріплених постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2019 № 512, Компанія реалізує електричну енергію гарантованому покупцю та операторам системи розподілу/передачі у розмірі, що становить  близько 90 % відпуску електричної енергії.

Порядок проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 499.

Наразі організатором проведення електронних аукціонів визначено ТБ "Українська енергетична біржа". Офіційний сайт: https://www.ueex.com.ua/

Нормативно-правові акти, згідно з якими ДП «НАЕК «Енергоатом» здійснює діяльність з постачання електричної енергії:

 

 

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»