Діяльність

Запорізька АЕС формує систему лідерства

Розмір шрифту

Скинути
26.02.2020

На Запорізькій АЕС темі лідерства приділяється дедалі більше уваги, адже це сприяє розвитку керівників станції і персоналу. На цій темі зосередили увагу під час семінарів Всесвітньої асоціації операторів атомних станцій. Лідерство як стратегія одночасно впроваджується на підприємствах ядерної галузі.

На Запорізькій АЕС заплановано проведення низки заходів за темою лідерства, серед яких - тематичні семінари в підрозділах.

Першими семінар на тему «Лідерство в культурі безпеки» провели в службі відомчого нагляду та пожежної безпеки. Учасники семінару намагалися висвітити злободенні проблеми і шукали шляхи вирішення, які були б результативними та дієвими не тільки в теорії, але й на практиці.

«Керівник, тобто лідер,  повинен бути прикладом і вести за собою персонал. Адже саме працівник цінувався завжди і всюди, за ним стоїть якість експлуатації і ремонту устаткування, підтримка його в справному технічному стані, і як результат - ядерна та радіаційна безпека, надійна і безаварійна робота станції», - зазначив заступник начальника служби Олександр Штатський.

Довідка. Запорізька АЕС – найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 році, третій – в 1986 році, четвертий – в 1987 році, п'ятий – в 1989 році, шостий – в 1995 році.