Діяльність

На ЮУАЕС проходять навчання керівники середньої ланки підприємства

Розмір шрифту

Скинути
26.01.2018

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Южно-Української АЕС проходить щорічне навчання керівників цехів і підрозділів підприємства з підтримки кваліфікації. Цього року під час занять основну увагу приділено розгляду нової настанови «Інструменти керівника з запобігання помилок персоналу та покращення діяльності підпорядкованого персоналу». У рамках цієї програми з січня по березень навчання пройдуть 79 осіб.

У переліку тем занять - лідерство як складова управління персоналом, роль керівника на фазах впровадження системи запобігання помилкам і його інструменти з покращення діяльності підпорядкованого персоналу, також вивчення методики проведення психологічного аналізу причин порушень. Особливу увагу приділено реалізації політики незвинувачення в рамках впровадження культури справедливих стосунків.

«Це навчання, у тому числі, пов'язане з підсумками проекту з використання досвіду людського чинника, який на Южно-Українській АЕС реалізовувався з 2014 по 2016 роки, - уточнює заступник начальника НТЦ ВП ЮУАЕС з технічних засобів навчання Дмитро Шаміс. - Сьогодні отримана інформація успішно використовується в роботі».

Мета занять - удосконалення раніше отриманих знань про інструменти запобігання помилкам персоналу, а також набуття навичок застосування сучасних інструментів керівника. Політика незвинувачення базується на довірі між керівником і підлеглими. Її фундаментом є принцип, за яким перш за все мають досліджуватися причини допущених помилок персоналу, і лише потім застосовуватися методи покарання. «На своїх лекціях ми прагнемо донести до аудиторії необхідність вдосконалення моделі поведінки керівників і персоналу стосовно безпеки, - конкретизує методист НТЦ ЮУАЕС Сніжана Снігова. - Акцент зроблено на впровадженні політики незвинувачення, щоб керівники заохочували ініціативу, а персонал не боявся брати на себе відповідальність, таким чином, підвищуючи загальну ефективність усієї організації».

Пройти навчання за вказаною тематикою на базі НТЦ Южно-Української АЕС виявили бажання представники інших вітчизняних АЕС.