Діяльність

На Хмельницькій АЕС відбулися конференція трудового колективу та профспілкова звітна конференція

Розмір шрифту

Скинути
28.02.2020

27 лютого у ВП ХАЕС відбулися конференція трудового колективу та звітна профспілкова конференція, на яких підвели підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2019 рік, обговорили нагальні питання та подальші плани, а також обрали делегатів конференцій ДП «НАЕК «Енергоатом».

Окрім керівництва та 250 делегатів, обраних від усіх цехів та підрозділів Хмельницької АЕС, у роботі конференцій взяли участь виконавчий директор з персоналу Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Остаповець, Голова Атомпрофспілки України Валерій Матов, голова первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.

Підсумовуючи результати 2019 року, генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра зауважив, що минулий рік був насиченим подіями та складним для колективу атомників. Головне завдання на найближчий час – пуск першого енергоблока. Керівник ХАЕС детально проаналізував виробничі показники діяльності, питання підготовки персоналу, охорони праці та охорони здоров'я працівників.

Генеральний директор зазначив, що усі основні зобов’язання адміністрації перед трудовим колективом, визначені в розділах колдоговору «Організація виробництва», «Оплата і нормування праці», «Охорона праці», «Охорона здоров’я», «Робота з молоддю», «Гарантії профспілкової діяльності», виконані. Проведена значна робота з підвищення безпеки енергоблоків, реалізації заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ).

Андрій Козюра наголосив: «Над цими питаннями і надалі будемо постійно і системно працювати. Успіх роботи залежить від усіх нас: трудового колективу в цілому, і кожного окремого працівника».

Олександр Остаповець, виконавчий директор з персоналу Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом», розповів учасникам конференцій про реорганізацію, що проводиться в центральному офісі Компанії, роботу над заміною системи оплати праці, перехід на електронний документообіг, модульну систему навчання персоналу.

До учасників конференцій звернувся голова первинної профспілкової організації Енергоатома Олексій Лич, зазначивши, що доводиться констатувати невідповідність очікувань і реальності після переходу на новий ринок електроенергії. «У 2019 ми з вами  відстоювали своє право на безпечну і стабільну роботу, переконували державотворців у необхідності для країни дешевої власної атомної електроенергії, наразі ведемо активну боротьбу проти прийняття недосконалого закону про працю. Проте, не зважаючи на усі складнощі, минулого року по енергокомпанії в чотири рази вдалось знизити відтік кваліфікованого персоналу, підвищити рівень заробітної плати працівників, за рахунок преміювання зменшити розрив між оплатою праці персоналу промислової і непромислової груп, запровадити систему корпоративного медичного страхування».

Голова первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» запевнив уасників конференції в тому, що і надалі буде продовжений соціальний діалог з державниками. «Ніякої здачі позицій з боку профспілок щодо соціальної захищеності персоналу, заробітної плати не буде».

На звітній профспілковій конференції первинна профспілкова організація Хмельницької АЕС відзвітувала про свою роботу за минулий рік. Голова ППО Михайло Гук доповів про роботу усіх комісій профкому, озвучив кількість реалізованих путівок на оздоровлення та відпочинок, результати спортивних досягнень, роботу з молоддю, культурно-масову роботу. «Профспілкова організація планові завдання виконала. Проводиться пошук нових шляхів, варіантів оздоровлення працівників ХАЕС та їхніх сімей», - зазначив профспілковий лідер.

Делегати заслухали та взяли до відома висновки ревізійної комісії щодо фінансової діяльності профкому. Роботу об’єднаної профспілкової організації одноголосно визнали задовільною.