Енергоатом

ВП «КБ «Атомприлад»

Розмір шрифту

Скинути

Відокремлений підрозділ «Конструкторське бюро атомного приладобудування та спеціального обладнання «Атомприлад» (скорочено КБ АТОМПРИЛАД) працює у складі ДП
«НАЕК «Енергоатом» з 2010 року, а досвід роботи колективу у сфері спеціального енергетичного приладобудування починається з 1969 року у складі науково-виробничого об’єднання «Союзенергоавтоматика».


У КБ АТОМПРИЛАД працюють розробники нової техніки, досвідчені конcтруктори та молоді випускники провідних вищих навчальних закладів України.


На експериментальному дослідному виробництві працюють робітники вищої кваліфікації, що дозволяє на сучасному науково-технічному рівні виконувати складні завдання для потреб АЕС України.

Конструкторське бюро має широкий спектр закінчених та впроваджених науково-технічних, дослідно-конструкторських розробок за такими основними напрямками:

Див. КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

 

  • збір та обробка інформації про стан технологічних параметрів енергетичного обладнання АЕС; ТЕС; ГЕС

  • програмно-технічні засоби автоматизації технологічних процесів
  • стендове нестандартне обладнання
  • контроль водно-хімічних режимів теплоносія в енергетичних установках АЕС, ТЕС, ТЕЦ
  • контрольно-вимірювальні засоби внутрішньо-реакторних пристроїв на АЕС
  • ущільнюючі конструкції енергетичних установок
  • запасні частини резервних дизельних електростанцій АЕС
  • розробка нормативних документів, гармонізованих з документами країн – виробників імпортованої в Україну продукції (устаткування), що застосовується при експлуатації, ремонтах та капітальному будівництві об’єктів ядерної енергетики.

 

КБ АТОМПРИЛАД має досвід роботи та впровадження обладнання АЕС ІІ, ІІІ, ІV класів безпеки.

Конструкторська документація та дослідні зразки проходять усі види контролю на відповідність нормативним документам та погоджуються з Державною інспекцією ядерного регулювання України.

У КБ АТОМПРИЛАД разом з розробниками електронного обладнання, мікропроцесорних систем, теплотехнічного та гідравлічного обладнання працюють досвідчені фахівці зі стандартизації, метрології, якості управління згідно ISO 9001:2015.

 

тел: +380 (44) 277-79-14 факс: +380 (44) 277-79-31 

E-mail: office_ap@atomprylad.atom.gov.ua

Комплекс для перевірки налаштування імпульсних клапанів типу VS66 запобіжних пристроїв компенсаторів тиску (ІЗП КТ) ядерної енергетичної установки ВВЕР-1000.

(Розробка КБ АТОМПРИЛАД).