Енергоатом

ВП «Атомпроектінжиніринг»

Розмір шрифту

Скинути

Мета та основні завдання діяльності ВП «Атомпроектінжиніринг»

ВП «Атомпроектінжиніринг» створено за наказом ДП «НАЕК «Енергоатом» 8 грудня 2008 року.

Метою діяльності відокремленого підрозділу є забезпечення здійснення капітального будівництва за власними проектами, включаючи будівництво нових ядерних та інших енергогенеруючих установок, у тому числі: завершення діючого будівництва, виконання функцій Замовника (забудовника) у капітальному будівництві за проектами ВП АПІ, здійснення планування діяльності, пов'язаної зі створенням нових ядерних установок, реалізація інвестиційних проектів з нового будівництва.

Здійснюючи свою господарську та виробничу діяльність у сфері капітального будівництва ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП АПІ взаємодіє з підрозділами Компанії у встановленому порядку, визначеному виробничою та організаційно-розпорядчою документацією ДП «НАЕК «Енергоатом».

Основними завданнями відокремленого підрозділу «Атомпроектінжиніринг» є:

  • Участь у розробці та супроводі стратегічних та перспективних програм розвитку атомної енергетики, обrрунтування вибору та впровадження нових проектів ядерних установок (ЯУ).
  • Участь у формуванні стратегічних інвестиційних проектів з нового будівництва в межах компетенції ВП АПІ, підготовка інвестиційних програм ВП АПІ.
  • Забезпечення врахування критеріїв екологічної безпеки на стадії проектування нових об'єктів та забезпечення їх дотримання під час будівництва у межах компетенції ВП АПІ.
  • Організація та контроль діяльності з аналізу проектної безпеки атомних енергоблоків, що проектуються У межах компетенції ВП АПІ.
  • Організація реалізації проектів нового будівництва ДП «НАЕК «Енергоатом» у межах компетенції ВП АПІ.
  • Виконання функцій Замовника будівництва за проектами ВП АПІ.
  • Участь у міжнародному співробітництві з розробки та аналізу перспективних проектів ЯУ для будівництва в Україні.
  • Взаємодія з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території у межах компетенції ВП АПІ.

Контакти

Поштова адреса: 01033, Київ, ул. Гайдара, 6

Телефони: 

приймальня (044) 206-97-87

E-mail: office_api@direkcy.atom.gov.ua