Енергоатом

ВП «Автоматика та машинобудування»

Розмір шрифту

Скинути

Відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 23.10.2014 №738 прийняте рішення про приєднання до НАЕК «Енергоатом» державного підприємства «Науково-виробничій комплекс «Автоматика та машинобудування», яке знаходиться у м. Жовті Води Дніпропетровської області. 

Науково-виробничій комплекс «Автоматика та машинобудування» (АтаМ) - сучасне підприємство із замкнутим циклом виробництва, має потужний науково-технічний та кадровий (159 працівників) потенціал, який дозволяє підприємству розробляти і впроваджувати інноваційні розробки та в значній мірі розширює можливості Компанії  щодо виготовлення імпортозаміщувального обладнання за системою управління якості міжнародного стандарту, яке на даний час закуповується для атомних станцій.       

Основними напрямками діяльності підприємства є проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт зі створення засобів механізації та автоматизації технологічних і виробничих процесів, використовуваних на гірничодобувних та переробних підприємствах. Крім того, підприємство вробляє засоби контролю для АЕС. Разом з цим, АтаМ виготовляє машини і механізми як по розробленій самостійно документації, так і по документації замовника, а також виконує роботи і послуги виробничого характеру. Засоби вимірювань, які розроблені і виготовляються підприємством, внесені до державного реєстру і проходять метрологічну атестацію в органах Держспоживстандарту.

20.01.2015 отриманий відповідний дозвіл Антимонопольного комітету України.

За наказом Компанії від 19.02.2015 створена комісія з приймання-передачі майна, прав та обов’язків ВП «НВК «АтаМ».

Наказом від 19.02.2015 введено в дію Положення про відокремлений підрозділ «Автоматика та машинобудування».

З 02.03.2015 на посаду директора ВП «Автоматика та машинобудування» призначений Пузерей Олександр Володимирович.

Каталог продукції