Енергоатом

Керівництво

Розмір шрифту

Скинути

Павлишин Павло Яремович

Т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 8 квітня 1967 року у смт. Орєшноє Манського району Красноярського краю, Росія. Громадянин України.

По завершенні служби в Збройних Силах і навчання в Одеському політехнічному інституті за спеціальністю «Атомні електростанції та установки», у березні 1992 року прийнятий на роботу оператором реакторного відділення реакторного цеху №2 Рівненської АЕС.

Працював інженером з експлуатації реакторного устаткування реакторного цеху №2, провідним інженером з керування реактором реакторного цеху №2.

З 1998 року - на керівних посадах: начальник зміни реакторного цеху №2, заступник начальника навчально-тренувального центру (НТЦ), начальник НТЦ, заступник головного інженера з експлуатації блоків №3,4 ВП «Рівненська АЕС», заступник головного інженера з підготовки персоналу - начальник НТЦ.

Наказом президента НАЕК «Енергоатом» від 11 червня 2012 р. №301-К призначений на посаду генерального директора ВП «Рівненська АЕС».

З 5 грудня 2019 року приступив до тимчасового виконання обов’язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом» на підставі розпорядження КМУ від  04.12.2019 №1195-р, наказу Мінекоенерго України від 05.12.2019 №896-о та наказу ДП «НАЕК «Енергоатом» від 05.12.2019 №1510-к «Про тимчасове виконання обов’язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом».

Заслужений енергетик України.

Одружений, має двох синів.


Кравець Валерій Анатолійович

Т.в.о. першого віце-президента – технічного директора ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 10 жовтня 1958 року у с. Волове Бобркського району Львівської області. У 1983 році закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції та установки». З вересня 1985 року по липень 1987 року працював старшим інженером управління реактором реакторного цеху ІІ черги Ленінградської АЕС. З липня 1987 року до січня 2002 року працював на Хмельницькій АЕС, де пройшов шлях від старшого інженера з управління реактором реакторного цеху до начальника реакторного цеху.

З січня 2002 року до жовтня 2003 року працював на різних посадах в Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» - директор департаменту з керування ресурсом дирекції з керування ресурсом та зняття з експлуатації, начальник відділу з управління ресурсом департаменту зняття з експлуатації та управління ресурсом дирекції з управління ресурсом і зняття з експлуатації, начальник відділу продовження строку експлуатації департаменту управління строком служби дирекції з продовження експлуатації.

З жовтня 2003 року до травня 2005 року працював черговим технічного керівника пускової групи систем і обладнання реакторного відділення АЕС «Тяньвань».

З липня 2005 року до грудня 2009 року працював заступником директора з продовження експлуатації з модернізації виконавчої дирекції з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом», а з грудня 2009 року - виконавчим директором з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом».

Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник атомної енергетики», «Почесний працівник атомної енергетики» та «Заслужений працівник атомної енергетики».


Депелян Анжела Мартіросівна

Т.в.о. віце-президента ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народилася 1 грудня 1962 року в м. Київ. У 1985 році закінчила Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «Економіка і організація автомобільного транспорту», отримавши кваліфікацію інженер-економіст.

Трудову діяльність розпочала в червні 1984 року економістом нормативно-дослідного відділу Центрального конструкторського технологічного і нормативно-дослідного бюро Мінавтотранспорту Азербайджанської Республіки.

Працювала на різних посадах у комерційних та державних підприємствах.

У 2003-2006 рр. та 2010-2013 рр. працювала на керівних посадах ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» - начальник фінансового управління, заступник директора з питань економіки та фінансів, директор департаменту з фінансово-економічних питань, головний економіст.

У 2006-2008 рр. працювала заступником директора з фінансів та директором з фінансів виконавчої дирекції з економіки та фінансів ДП «НАЕК «Енергоатом». З липня 2013 року - директор з фінансів та бюджетування ДП «НАЕК «Енергоатом».

У липні 2016 року зайняла перше місце в номінації «Найкращий фінансовий директор в секторі економіки «Генерація електроенергії» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинг найкрупніших».

Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник атомної енергетики» та «Почесний працівник атомної енергетики». 


Білей Данко Васильович

Генеральний інспектор – директор з безпеки ДП НАЕК «Енергоатом»

Народився 27 лютого 1954 р. у с. Плоске Свалявського району Закарпатської області.

З 1973 по 1976 р. служив у військово-морському флоті на атомному підводному човні.

У 1982 р. з відзнакою закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю „Атомні електростанції та установки”, отримав кваліфікацію інженера-теплоенергетика.

Працював у ВП "Запорізька АЕС" – пройшов трудовий шлях від інженера цеху наладки і випробування до генерального директора.

Протягом 1996-2000 рр. – генеральний директор ВП "Запорізька АЕС” НАЕК "Енергоатом”.

2000-2002 рр. – директор з якості НАЕК "Енергоатом”.

З вересня 2002 до січня 2003 р. – директор з виробництва – заступник керівника експлуатуючої організації НАЕК "Енергоатом”.

2003 р. – технічний директор, заступник керівника експлуатуючої організації НАЕК "Енергоатом”.

З грудня 2003 р. обіймає посаду генерального інспектора – директора з безпеки НАЕК "Енергоатом”.

Кандидат технічних наук. Відмінник енергетики України, Почесний працівник атомної енергетики, Заслужений працівник атомної енергетики. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки у 2014 році за роботу «Комплекс методів та заходів забезпечення безпечної експлуатації та ефективності АЕС України».


Вашетіна Наталія Віталіївна

Головний бухгалтер ДП НАЕК «Енергоатом»

Народилася 11 грудня 1956 року  у с. Петруші Ріпкинського району Чернігівської області.

У 1981 році закінчила Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Бухгалтерський облік у сільському господарстві».

Працювала на керівних посадах у державних та комерційних підприємствах .

З жовтня 1999-го до січня 2003 р. – головний бухгалтер НАЕК «Енергоатом».

2003-2005 рр. – головний бухгалтер ТОВ «Валєнсьє», ТОВ «Фінансові інвестиції».

З лютого 2005 року Наталію Віталіївну призначено головним бухгалтером НАЕК «Енергоатом».

Відмінник атомної енергетики. Почесний працівник атомної енергетики.