ЕНЕРГОАТОМ

КОЖНА ДРУГА ЛАМПОЧКА В УКРАЇНІ

ЕНЕРГОАТОМ

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГОАТОМ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

кВт-г
255.66 млн кВт-г виробництво енергії на АЕС за 12.11.2019
мкЗв/г
0.08 мкЗв/г радіаційний стан на майданчиках АЕС 12.11.2019

«Атомна енергетика в Україні – основа енергетичної незалежності нашої держави. Це понад 50% генерації електроенергії – екологічно чистої та найдешевшої в світі.  Але що ми маємо з боку держави, яку формулу взаємодії: держава і атомна енергетика чи держава vs атомна енергетика, разом чи проти, або, можливо, осторонь?» – цим питанням президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський задав тон для стратегічної панелі...

13.11.2019

Механізм покладання спеціальних обов’язків на ринку електроенергії України має бути скасовано

Механізм покладання спеціальних обов’язків (ПСО), як один з головних чинників викривлення моделі функціонування українського енергоринку, має бути скасовано

13.11.2019

12 листопада атомними станціями вироблено 255,66 млн кВт-г електроенергії

13 листопада на атомних станціях України в роботі 12 з 15 енергоблоків. Через балансове обмеження за минулу добу атомні станції України недовиробили 5,76 млн кВт-г електроенергії.

12.11.2019

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС впроваджується система примусового скидання тиску

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС в активній фазі роботи в частині проєкту «Впровадження системи примусового скидання тиску (СПСТ) системи герметичного огородження». Реалізація заходу здійснюється за кредитні кошти ЄБРР/ЄВРАТОМ в рамках Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС.

12.11.2019

На Запорізькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки ВАО АЕС

На Запорізькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки регіонального центру ВАО АЕС на тему «Обходи робочих місць керівниками АЕС та спостереження за ходом виконання робіт», в якій беруть участь експерти з України, США, Словаччини і Китаю.

12.11.2019

22 листопада на Хмельницькій АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації КЗПБ

22 листопада 2019 року на Хмельницькій АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ) енергоблоків АЕС.

12.11.2019

11 листопада атомними станціями вироблено 252,81 млн кВт-г електроенергії

12 листопада на атомних станціях України в роботі 12 з 15 енергоблоків. Через балансове обмеження за минулу добу атомні станції України недовиробили 1,68 млн кВт-г електроенергії.

11.11.2019

На Южно-Українській АЕС 13 листопада відбудеться перевірка системи оповіщення

На проммайданчику Южно-Української АЕС 13 листопада відбудеться чергова планова перевірка обладнання системи оповіщення з вмиканням сирен. Відповідно до спеціально розробленої програми персонал цеху диспетчерського та технологічного управління проводить такі перевірки щомісяця.

11.11.2019

На роторі турбоагрегату енергоблока №1 ЗАЕС завершується заміна робочих лопаток

На роторі низького тиску (РНТ-3) турбоагрегату енергоблока №1 Запорізької АЕС завершується заміна робочих лопаток четвертих ступенів. Енергоблок №1 знаходиться в капітальному плановому ремонті.

11.11.2019

На Запорізькій АЕС відбулися чергові публічні обговорення питань реалізації КЗПБ

11 листопада 2019 року в культурно-діловому центрі Запорізької атомної електростанції відбулися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КЗПБ) плану екологічних і соціальних заходів (ПЕСЗ) і плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ у 2019 році.

11.11.2019

20 листопада на Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування

20 листопада 2019 року на Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування. Мета тренувань – перевірка ефективності об’єктового аварійного плану та дієздатності системи аварійного реагування АЕС.

Презентація нефінансового звіту Енергоатома за 2018 рік

Просто про складне

Звідки українці отримують понад 50% електроенергії? Що спільного між каструлею та ядерним реактором? Скільки грамів урану треба, щоб замінити 4 тони вугілля? Як відбувається ланцюгова ядерна реакція? Про все це ви дізнаєтесь, подивившись новий анімаційний ролик Енергоатома «Як працює АЕС».

Мало не забули, неочікуваною новиною для багатьох стане надзвичайний рівень безпеки, який гарантують сучасні українські АЕС, а також той факт, що за рівнем викидів забруднюючих речовин АЕС практично не відрізняються від найчистіших вітроелектростанцій. Менше трьох хвилин вам знадобиться, щоб отримати базові знання про найпотужнішого виробника електроенергії в Україні – НАЕК «Енергоатом».

Хід будівництва ЦСВЯП (березень 2019 року)

28 березня на майданчику будівництва ЦСВЯП відбулась міжвідомча нарада та оперативний штаб «Будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України».

У засіданні взяли участь президент Енергоатома Юрій Недашковський, генеральний директор ВП «Атомпроектінжиніринг» Юрій Шейко, а також представники Посольства США в Україні та інш.

3D-eкскурсія на Запорізьку АЕС

Стан будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на кінець 2018

Президент Енергоатома Юрій Недашковський поспілкувався зі студентами

3D-eкскурсія на Южно-Українську АЕС

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

АТ «Турбоатом» та компанія Westinghouse підписали Меморандум про взаємодію у сфері атомної енергетики. Документ було підписано 7 листопада в ході ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» на стенді Енергоатома генеральним директором Турбоатома Віктором Суботіним, віце-президентом і управляючим директором компанії Westinghouse у Північній Європі Азіз Дагом та президентом НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським.

Компанії домовилися про посилення співпраці у напрямку впровадження проектів з розвитку атомно-промислового комплексу України.

 

Сховище майбутнього: Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива

Підписання угоди про соціальну підтримку регіону розташування ЦСВЯП

12.11.2019

Запрошуємо провідні юридичні компанії для участі у круглому столі

07.11.2019

День атомної енергетики 2019: презентації

28.10.2019

Прес-реліз про публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми КЗПБ

24.10.2019

13-15 листопада у м. Вараш відбудеться V Міжнародна конференція із енергоефективності

18.10.2019

Звіт про результати проведення закупівель товарів, робіт і послуг у ДП «НАЕК «Енергоатом» за 9 місяців 2019 року

06.09.2019

У зоні спостереження ЮУАЕС пройдуть громадські слухання з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3

05.09.2019

Як перемогти у тендері НАЕК «Енергоатом»: 17 практичних порад (презентація)

03.09.2019

«Енергоатом» запрошує на роботу провідного юрисконсульта відділу навчання, координації та звітності дирекції із запобігання і протидії корупції

29.08.2019

Все, що ви маєте знати про Кодекс корпоративної етики НАЕК «Енергоатом»

13.08.2019

Визначено переможця конкурсу за проектом «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз»

Компанія має на меті обговорити питання юридичного супроводу залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу шляхом випуску ДП «НАЕК «Енергоатом» облігацій участі у кредиті (LPN) через спеціально призначену особу (SPV) з лістингом на Лондонській фондовій біржі на підставі Положення S та/або  Правила 144А відповідно до Закону США про Цінні папери 1933 року.