Пресс-центр

На Хмельницкой АЭС завершили работу международные эксперты ВАО АЭС

Размер шрифта

Сбросить
01.03.2019

З 25 лютого по 1 березня 2019 року на Хмельницькій АЕС працювали міжнародні експерти Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують атомні електростанції. У рамках підготовки до цьогорічної партнерської перевірки, представники місії здійснили загальний огляд станції, спостереження за ремонтними роботами, навчанням та підготовкою персоналу на повномасштабному тренажері блочного щита управління, ознайомилися з основною документацією підрозділів ХАЕС.

Загалом під час візиту міжнародні експерти здійснили перевірку наступних напрямків діяльності ВП ХАЕС: організаційної структури, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту, інженерно-технічного забезпечення, досвіду експлуатації, радіаційного захисту, підготовки персоналу, протиаварійної готовності, протипожежного захисту, хімії.

Підсумовуючи результати роботи місії, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що команда міжнародних експертів виконала весь обсяг запланованих робіт та виразив впевненість у тому, що результати цього візиту допоможуть краще підготуватися до партнерської перевірки, яка в свою чергу буде корисною як для Хмельницької АЕС, так і для ядерної галузі в цілому.

«Робота була плідною та конструктивною, і я впевнений, що партнерська перевірка, яка відбудеться у вересні поточного року, буде успішною», - зауважив керівник команди партнерської перевірки та керівник незалежного ядерного нагляду словацької компанії «Slovenske Elektrarne» Любомир Креніцкі.