Деятельность

Молодые специалисты Энергоатома продемонстрировали свое профмастерство

Размер шрифта

Сбросить
17.10.2019

XV галузевий конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом» відбувся на промисловому майданчику Запорізької АЕС 10 та 11 жовтня 2019 року. Цьогоріч галузевий конкурс профмайстерності вперше проходив за дев’ятьма спеціальностями: оператор спецводоочищення, електрогазозварювальник ручного зварювання, токар, електромонтер з обслуговування електроустаткування та електромонтер з обслуговування автоматики та засобів вимірювання; черговий дозиметрист, машиніст крана та машиніст-обхідник турбінного устаткування, а також інструктор навчально-тренувального центру (НТЦ).

Учасниками конкурсу стали переможці відповідних конкурсів, які відбувались впродовж року у відокремлених підрозділах Компанії – всіх чотирьох українських АЕС, а також відокремлених підрозділів Атомремонтсервіс та Атоменергомаш.

Під час виконання конкурсних завдань роботу претендентів оцінювали члени конкурсної комісії до складу якої увійшли керівники структурних підрозділів, представники Енергоатома, відокремлених підрозділів та організації молоді первинної профспілкової організації Компанії.

На офіційній церемонії нагородження головний інженер - перший заступник генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Сабадін від імені адміністрації Запорізької АЕС подякував учасникам конкурсу за активність, прагнення до розвитку та вдосконалення.

«Конкурс професійної майстерності в черговий раз продемонстрував високий рівень вашої підготовки. Шість команд від відокремлених підрозділів Компанії гідно виступили, продемонструвавши високий рівень професіоналізму. Нас дуже надихає, що в конкурсі активну участь бере молодь, яка переймає все найкраще від досвідчених керівників, для того щоб у майбутньому гідно виконувати свою роботу та експлуатувати атомні електростанції України», - відзначив Дмитро Сабадін.

Найбільшу кількість призових місць вибороли молоді фахівці Запорізької АЕС, які гідно представили ЗАЕС на конкурсі професійної майстерності.

Найкращими молодими фахівцями ЗАЕС стали: Михайло Колобов - спеціальність «оператор спецводоочищення»; Денис Склема - спеціальність «електрозварник ручного зварювання»; Євген Вільчинський - спеціальність «електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій»; Оксана Олійник - спеціальність «машиніст крана»; Сергій Волков - спеціальність «інструктор теоретичної підготовки оперативного та ремонтного персоналу НТЦ»; Андрій Тарасов - спеціальність «машиніст-обхідник з турбінного устаткування»; Олександр Маловічко - спеціальність «токар»; Андрій Соколов - спеціальність «черговий дозиметрист».

Як зазначають конкурсанти Рівненської АЕС, не зважаючи на високу конкуренцію, арсенал перемог рівненських атомників вдалося значно поповнити. За спеціальністю машиніст-обхідник з турбінного устаткування шостої групи перемогу виборов Максим Петровський (турбінний цех 2) і електромонтер з обслуговування електроустаткування - Євген Паламарчук (електричний цех). Також відразу троє енергетиків РАЕС зайняли призові місця у таких спеціальностях, як: електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань - Юрій Козодой, цех теплової автоматики та вимірювань; оператор спецводоочищення - Олег Кравчук, хімічний цех; токар четвертого розряду - Олександр Чех, цех підготовки виробництва енергоремонтного підрозділу (ЕРП); машиніст крана п’ятого розряду - Микола Васерук, цех вантажопідіймальних механізмів ЕРП; черговий дозиметрист п’ятої групи – Євгеній Березний, цех радіаційної безпеки; електрогазозварник четвертого розряду - Максим Черкавський, цех зварювання ЕРП. Крім того, у конкурсі профмайстерності серед інструкторів НТЦ призове місце виборов Микола Мацюк - інструктор ЕРП НТЦ РАЕС.

Молоді фахівці Хмельницької АЕС також продемонстрували достойні результати. Зокрема, найкращими у своїх професіях стали інструктор НТЦ Ігор Ткач та дозиметрист цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС Олександр Тувшинтур. Другі місця в конкурсі професійної майстерності Енергоатома посіли електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій електричного цеху - Віктор Андрійчук та машиніст-обхідник турбінного устаткування турбінного цеху ХАЕС - Вадим Паламарчук. До трійки найкращих також увійшли електрозварювальник ручного зварювання енергоремонтного підрозділу Дмитро Хатрус та оператор спецводоочищення хімічного цеху Роман Шминдрук.

Окрім дипломів учасників, переможці також отримають грошові премії.

Довідка. Щорічний конкурс профмайстерності НАЕК «Енергоатом» проводиться з метою виявлення рівня професійних навичок та теоретичної підготовки працівників, вдосконалення їх знань та майстерності для забезпечення безпечного виконання робіт, розповсюдження кращого досвіду та підвищення виробничих показників.