Деятельность

Бегуны команды EnergoatomRun завоевали два первых места среди энергокомпаний на Киевском марафоне

Размер шрифта

Сбросить
11.10.2019

Бігуни команди НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun вибороли два перших місця у Chamber Cup в категорії «Енергетика» на Київському міжнародному марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019, який зібрав на стартах понад 17 000 бігунів з України та з-за кордону.

Популярна в усьому світі марафонська естафета для справжнього спорідненого колективу, де три спортсмени долають по 10 км, а четвертий учасник долає 12,195 км ‒ це ідеальна дисципліна для побудови сильної команди в повсякденному житті і в роботі. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Перша естафетна команда EnergoatomRun фінішувала з часом 2:54:54, що стало найшвидшим результатом серед команд, які брали участь у категорії «Енергетика» та восьмим результатом у загальному заліку серед усіх команд.

Марафонську естафету відкривав директор із запобігання і протидії корупції ‒ радник президента Енергоатома Олег Поліщук, за ним стартував Євгеній Нечипуненко (ВП «ЗАЕС»), потім з естафетним ремінцем пробіг Артем Лейман (ВП «ЮУАЕС»), а фінішував Вячеслав Оголенко (ВП «ЮУАЕС»).

Друга естафетна команда EnergoatomRun (Євген Данильчук – ВП «НТЦ», Андрій Осауленко – ВП «АТЦ», Ярослав Мариненко – ВП «НТЦ» та Владислав Онопрієнко – ВП «НТЦ») фінішувала з часом 3:04:10, що стало другим результатом серед команд, які брали участь у категорії «Енергетика».

Третя естафетна команда EnergoatomRun, яка складалася з представників ВП «ЮУАЕС» (Альона Кислиця, Ігор Малигін, Сергій Ковальчук та Володимир Васьков) пробігла з часом 3:32:44 та виборола п’яте місце серед команд в категорії «Енергетика».

Класичну марафонську дистанцію (42,195 км) в індивідуальному заліку подолали чотири представники ВП «РАЕС» – Артем Тищук, Станіслав Харечко, Сергій Муравинець та Олексій Попов.

У півмарафонському забігу (21,0975 км) змагалися вісім представників команди EnergoatomRun – Тарас Ткач (директор з продовження експлуатації виконавчої дирекції з виробництва НАЕК «Енергоатом»), Олександр Махно (перший заступник директора ВП «Управління справами»), двоє представників дирекції з ремонту НАЕК «Енергоатом» Альона Леус і Євген Юрченко, Синельников Олександр (ВП «НТЦ»), Ірина Яцина (ВП «Автоматика та машинобудування») та двоє представників ВП «РАЕС» – Олександр Кудрик і Віталій Талах.

На дистанції 10 км змагалися Микола Каденський (дирекція з міжнародного співробітництва НАЕК «Енергоатом»), Валерія Драмарецька (ВП «Енергоатом-Трейдинг») та Руслан Слободенюк (ВП «РАЕС»).

У благодійному забігу на 3 км взяли участь одразу сім дівчат з юридичної служби НАЕК «Енергоатом» – Яна Верховська, Марина Коваленко, Оксана Назаренко, Олександра Пальченко, Яна Солгалова, Ольга Суховій (дирекція Компанії) та Юлія Мусевич (ВП «Атомкомплект»), які гідно представили на змаганнях нашу Компанію напередодні Дня юриста.

Загалом, у ювілейному 10-му Київському марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon взяли участь 34 учасники команди EnergoatomRun, які разом пробігли майже 900 км.

Нагадаємо, ювілейний Х міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon відбувся 5-6 жовтня у Києві. Вперше в історії Київського марафону він проводився у два дні та на двох локаціях: частина стартів проходила на території ВДНГ, а частина бігунів стартувала на Софійській площі. Під час події було встановлено чотири рекорди України.

У рамках марафону були проведені забіги на дистанції для бігунів різного рівня підготовки, від 3 до 42 км. Так, 5 жовтня з Софійської площі стартували учасники забігів Eldorado Run 10 км і благодійних дистанцій Ветеранська десятка 10 км та Rexona Mini Marathon 4,2 км. Наступного дня, у неділю, звідти ж стартували бігуни, які долали дистанції Wizz Air Kyiv City Marathon 42,195 км, Under Armour Half Marathon 21,0975 км, та учасники благодійного Avon Pink Run 3 км.

Усі інші старти відбулися у суботу, 5 жовтня, на території ВДНГ. Там проходив сімейний забіг та дитячі старти на дистанціях 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м. Завдяки співпраці компанії Run Ukraine з Міністерством освіти і науки України усі дитячі забіги були безкоштовними. У них взяли участь майже 1000 дітей.

Під час 10th Wizz Air Kyiv City Marathon вже вдруге було проведено забіг для ветеранів АТО/ООС «Ветеранська десятка», у якому взяли участь 300 учасників бойових дій на сході України, військових та волонтерів.

Цього року учасники Wizz Air Kyiv City Marathon 42,195 км долали дистанцію оновленим маршрутом. Основний маршрут марафонської дистанції стартував з нової точки між двома дзвіницями: Софійського собору та Михайлівського золотоверхого монастиря. Маршрут пролягав через наймальовничіші об'єкти української столиці – Золоті Ворота, Національну Оперу України, НСК Олімпійський та Києво-Печерську Лавру – та три мости: Патона, Пішохідний та Північний.

Вперше в історії вітчизняних стартів біговий захід 10th Wizz Air Kyiv City Marathon став кваліфікаційним забігом у глобальному рейтингу Abbott World Marathon Majors (AbbottWMM) Wanda Age Group World Rankings.

У забігах ювілейного 10th Wizz Air Kyiv City Marathon взяли участь понад 17 000 учасників, що робить його найбільшим спортивно-масовим заходом в історії незалежної України. Серед них близько 9 000 киян та понад 7 000 гостей з інших міст України. Також до Києва приїхали гості з-за кордону, а саме 917 учасників з 61 країни.