Деятельность

В подразделениях ХАЭС активно готовятся к конференциям трудового коллектива и профсоюзов

Размер шрифта

Сбросить
21.02.2020

У цехах та підрозділах Хмельницької АЕС проходять збори трудових колективів та цехових профспілкових організацій, підсумки яких стануть основою для проведення спільних конференцій.

У підрозділах ВП ХАЕС звітують керівники, аналізуючи виробничі показники 2019 року та обговорюють із персоналом нагальні питання і плани на поточний рік. Сприяє діалогу із працівниками атомної станції участь у зборах представників керівництва ХАЕС та первинної профспілкової організації. Серед головних обговорюваних питань – експлуатаційна, ядерна, радіаційна безпека, охорона праці, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, соціальний захист персоналу.

Питання виконання Колективного договору, заробітної плати завжди у пріоритеті працівників будь-якого підприємства. Актуальне воно і для атомників. На ці питання відповідає начальник відділу організації праці і заробітної плати Марія Журук.

Щодо реалізації соціальної та кадрової політики у ВП ХАЕС інформує заступник генерального директора з кадрів і соціального розвитку Віктор Демидюк. Одним із важливих аспектів соціального захисту працівників є медичне страхування, успішно проведене на ХАЕС. Наразі 62% атомників мають медичну страховку.

У колективах активно обговорюються і проекти порядку денного конференцій. На цехових зібраннях працівники визначаються також із вибором кандидатів для участі в обох конференціях трудового колективу ВП ХАЕС. Після завершення зборів, обрані делегати від колективу атомників візьмуть участь у конференції ДП «НАЕК «Енергоатом».