Деятельность

Итоги 2019 года подведены на РАЭС балансовой комиссией предприятия

Размер шрифта

Сбросить
21.02.2020

19 лютого поточного року керівництво Рівненської АЕС оцінило роботу підрозділів підприємства у 2019 році щодо їхньої ефективності, визначило орієнтири роботи на 2020 рік, виокремило важливі завдання цього року та проаналізувало проблемні питання та шляхи вирішення.

Приймання звітів підрозділів проводила балансова комісія електростанції на чолі із тво генерального директора Сергієм Куроєдовим та його першим заступником-головним інженером Павлом Ковтонюком за участю їхніх заступників. Діяльність усіх 65 підрозіділів як експлуатаційних, так і ремонтних та обслуговуючих оцінювалася за показниками ефективності роботи з безпеки, організаційного та адміністративного управління, фінансово-економічної діяльності, людського чинника.

Керівники технічних напрямків підкреслили успішність роботи основних експлуатаційних підрозділів та ремонтних, які забезпечили виконання техніко-економічних показників, зокрема річного плану, а також надійну і безпечну роботу РАЕС.

Заступник генерального директора з якості та управління Віктор Кравець зауважив на значних кроках підприємства зроблених у напрямку діджиталізації, тільки за минулий рік розроблено 20 масштабних проєктів з інформатизації. Наголосив Віктор Кравець і на важливості для керівного складу питання управління ризиками, актуальність якого диктується сьогоденням. Для персоналу розроблено мультимедійний курс, який можна пройти дистанційно.

Щодо капітального будівництва, впродовж місяця-двох буде повністю відкрито центральну прохідну, на черзі – модернізація прохідної блоку №3. На завершальному етапі будівництво технічного центру дистанційних систем контролю, розглядається питання центрального щита управління.

За словами заступника генерального директора з управління інфраструктурою Романа Гошовського продовжується реалізація програми щодо доступності соціальних об’єктів РАЕС для людей з обмеженими можливостями, більшість об’єктів РАЕС обладнано пандусами та кнопками виклику персоналу.  

Сергій Куроєдов у цілому оцінив роботу колективу електростанції як ефективну – усі підрозділи працювали на спільну справу. Доводить це і виконання виробничого плану з виробництва електричної енергій у 2019 році. На його думку, впевнено простежується позитивна динаміка у розвитку підприємства, тобто «порівняльний аналіз діяльності РАЕС у 2019 році з попередніми роками доводить постійний рух у правильному напрямку, який ми визначили нашими програмними документами – цілями, баченням, цінностями». Основними завданнями цього року для РАЕС Сергій Куроєдов, крім основного – безпечного виробництва електроенергії, вважає впровадження технології Холтек, зокрема модернізацію кранів у реакторних відділеннях усіх енергоблоків. Також зауважив Сергій Куроєдов на ситуації зі спорудами очищення додаткової води, які так і недобудовані. Щодо фінансового забезпечення, його тво генерального директора вважає задовільним, він підкреслив що кожного року на РАЕС ставляться відповідні акценти та закуповується обладнання для окремих цехів. Так, 2020 року планується купівля обладнання для електричного та хімічного цехів, служби контролю металу, також буде придбано пожежний автомобіль. Сергій Куроєдов вбачає досить продуктивним існуючий формат проведення річних звітів, де можна обговорити будь які питання спільно з колегами та керівництвом РАЕС.